GRA PS4 BUS SIMULATOR PL SYMULATOR AUTOBUSU

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 165,00 zł 165.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Sony
Kod produktu: 60D5-8009D

Dane techniczne

Gatunek Symulacje
Platforma PlayStation 4
Stan nowa w folii
Wersja językowa gry polska - napisy
Język na okładce angielski
* Zdjęcie poglądowe .

Opis

Bus Simulator to konsolowa konwersja gry symulacyjnej Bus Simulator 18, wydanej w 2018 roku na komputerach. Produkcja jest częścią serii rozwijanej obecnie przez firmę Astragon Entertainment oraz studio StillAlive.

Bus Simulator jest symulatorem, który pozwala graczom wcielić się w kierowcę miejskiego autobusu. Gra stanowi konwersję Bus Simulator 18, wydanego na komputerach w 2018 roku, a także najnowszą odsłonę serii o korzeniach sięgających 2007 r. Za stworzenie i wydanie tego tytułu odpowiadają deweloperzy ostatnich kilku części, czyli studio StillAlive. Wydawcą jest firma Astragon Entertainment.

Główna część zabawy w Bus Simulator koncentruje się na prowadzeniu autobusu zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Dodatkowo do obowiązków gracza należy interakcja z pasażerami (np. sprzedawanie biletów) oraz radzenie sobie z problemami, które można napotkać w tego typu pracy – mowa m.in. o korkach, wypadkach drogowych czy awariach pojazdu, ale też innych zdarzeniach losowych (np. pasażerowie słuchający głośno muzyki albo odmawiający zapłaty za przejazd).

Tytuł oferuje także warstwę ekonomiczną – mamy możliwość prowadzenia własnej firmy i stopniowego rozwijania jej, budowania reputacji oraz nabywania nowych pojazdów; im lepiej działa przedsiębiorstwo, tym lepsze modele pojazdów jest w stanie zakupić, co przekłada się m.in. na komfort jazdy. Produkcja pozwala poprowadzić kilka odmiennych, licencjonowanych autobusów od takich firm jak Mercedes-Benz, Setra, MAN czy IVECO BUS. Teren, po którym się poruszamy jest osadzony w fikcyjnym, europejskim mieście Seaside Valley i ma całkiem spore rozmiary – to przeszło pięć mil kwadratowych (niecałe 13 kilometrów), podzielonych na kilkanaście dzielnic. Warto odnotować, że w tytule znajdziemy dwa modele jazdy – realistyczny oraz uproszczony (ten drugi jest dedykowany przede wszystkim początkującym graczom). Twórcy zaimplementowali także system zmiennej pogody oraz cykl dnia i nocy.

W Bus Simulator możemy grać samotnie albo z innymi. Podstawą rozgrywki jest tryb kariery, jednak twórcy zadbali również o synchroniczny moduł wieloosobowy. W zabawie może brać udział do czterech osób równocześnie.

Bus Simulator działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4 i oferuje dość przeciętną, trójwymiarową grafikę. Produkcja z pewnością nie należy do czołówki pod względem oprawy audiowizualnej i prezentuje się co najwyżej poprawnie. Na plus można natomiast zaliczyć wsparcie dla kilku modeli dedykowanych kierownic, dzięki którym gra się wygodniej.

Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/bus-simulator/z55718

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl