GRA PS4 LE TOUR DE FRANCE 2021 KOLARSTWO

le tour the france 2021 ps4.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,99 zł 169,99 zł 169.99 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: FE6B-706C8

Dane techniczne

Gatunek Symulacje
Platforma PlayStation 4
Stan nowa w folii
Wersja językowa gry angielska
Język na okładce angielski
* Zdjęcie poglądowe .

Opis

Poświęcona kolarstwu gra sportowa, posiadająca oficjalną licencję tytułowego wyścigu. W Tour de France 2021 możemy wcielić się w pojedynczego kolarza lub poprowadzić do kolejnych zwycięstw całą drużynę.

Tour de France 2021 jest grą sportową poświęconą kolarstwu. Produkcja została opracowana przez rozwijające serię studio Cyanide, a jej wydaniem zajęła się firma Nacon.

Dzięki oficjalnej licencji tytułowego wyścigu, w Tour de France 2021 gracze mogą ścigać się na jego rzeczywistych 21 etapach, biorąc udział w zmaganiach sezonu 2021. Poza tym w grze pojawiają się inne rzeczywiste wyścigi, jak Paryż-Nicea, Paryż-Roubaix czy Liege-Bastogne-Liege (a także szereg nieoficjalnych zawodów pokroju Breizh Cup, Euro Tour, Giro di Como bądź Mistrzostw świata).

Licencją objęto również zawodników, z którymi stajemy w szranki; wśród nich znajdziemy 19 ekip World Tour (ubranych w oficjalne koszulki) oraz drużyny Alpecin-Fenix, B&B Hotels P/B KTM czy choćby Total Direct Engine. Listę licencjonowanych elementów gry zamykają marki, których listę poszerzono o kilka nowych pozycji (dzięki czemu w grze możemy zobaczyć kaski HJC czy POC, ramy Meridy bądź Canyona lub choćby koła firm Vision i Specialized) czy wreszcie oficjalne obiekty ustawiane na trasach wyścigów (pokroju proporców lub łuków z liczbą kilometrów).

W zależności od wybranego trybu gry, w opisywanej produkcji możemy wcielić się w pojedynczego kolarza lub stanąć na czele całego zespołu. W trybie Pro Leader tworzymy od podstaw swojego zawodnika, nadając mu jeden z czterech profili – góral, sprinter, puncher lub wszechstronny. Decyzja podjęta na tym etapie będzie miała wpływ na to, jak nasz kolarz poradzi sobie w poszczególnych wyścigach (wygrana w Tour de France niekoniecznie musi się przełożyć na zwycięstwa w innych zawodach). W module Pro Team natomiast zaczynamy ze swoją drużyną na ostatnim szczeblu kolarskiej kariery i w miarę kolejnych zwycięstw wspinamy się na jej szczyt, zyskując możliwość startu w coraz bardziej prestiżowych zawodach.

Choć model jazdy jest zręcznościowy, autorzy dołożyli starań, by w realistyczny sposób odzwierciedlić specyfikę kolarskich zmagań. Wpływ na nasze wyniki ma więc zarówno ukształtowanie terenu, przez który przebiega trasa, oraz warunki atmosferyczne (na czele z wiatrem), jak i postura zawodnika oraz poziom jego zmęczenia. Pracując nad grą, twórcy pochylili się nad celami, które wyznaczamy każdemu ze swoich kolarzy przed startem danego etapu, a które determinują ich zachowanie podczas wyścigu oraz podejmowane przez nich decyzje.

Poza tym deweloperzy wprowadzili nową mechanikę regeneracji; pomiędzy kolejnymi etapami i wyścigami musimy dać naszemu zawodnikowi chwilę wytchnienia, gdyż w przeciwnym wypadku jego forma zacznie drastycznie spadać, co przełoży się na jego coraz gorsze wyniki. Realizacja określonych zadań, jak wygrana w wyścigu lub zwycięstwo w danym etapie może natomiast odpowiednio ją podnieść. Ponadto autorzy podjęli się poprawy zachowania peletonu, dzięki czemu w trakcie wyścigu kolarze podejmują bardziej realistyczne decyzje (przykładowo faworyci starają się jechać blisko siebie).

Oprócz trybów Pro Leader i Pro Team na sprawdzenie w Tour de France 2021 czeka moduł My Tour, w którym tworzymy własne zawody, przebierając w 89 etapach. Gra daje nam również możliwość wzięcia udziału w pojedynczych wyścigach, sprawdzenia się w specjalne przygotowanych wyzwaniach czy wreszcie rozegrania sesji treningowej. Oprócz tego tytuł oferuje rozbudowany edytor pozwalający na swobodną modyfikację poszczególnych zawodników i zespołów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl