GRA PS5 CHIVALRY II PL MEDIEVAL WARFARE DAY ONE EDITION

chivalry ii.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 119,00 zł 69,00 zł 69.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 6701-52180

Dane techniczne

Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Stan nowa w folii
Wersja językowa gry polska - napisy
Język na okładce angielski
Nośnik gra na płycie
Informacje dodatkowe wymaga połączenia z internetem i abonamentu
* Zdjęcie poglądowe .

Opis

Chivalry 2 to sieciowa gra pozwalająca brać udział w średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP. Gra może się pochwalić znacznie większą skalą starć niż pierwsze Chivalry, pozwalając na potyczki z 64 graczami. Tytuł opracowało studio Torn Banner.

Chivalry II to sieciowa gra akcji pozwalająca brać udział w średniowiecznych bitwach. Jest to kontynuacja popularnego Chivalry: Medieval Warfare z 2012 roku. Obie produkcje opracowało studio Torn Banner.

W Chivalry 2 akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a rozgrywka koncentruje się na potyczkach z innymi graczami przy użyciu różnorodnej broni białej, jak również łuków i kusz. Nowością w porównaniu z poprzednią częścią jest możliwość korzystania z koni. Produkcja osadzona jest w fikcyjnym uniwersum zainspirowanym hollywoodzkimi filmami i autorzy skupili się głównie na widowiskowości starć, a nie ich realizmie.

Projekt oferuje rozbudowany system walki, pozwalający dokładnie kontrolować każdy ruch za pomocą myszki. W porównaniu z pierwszą częścią został on mocno ulepszony, dzięki czemu oferuje więcej typów manewrów i jest łatwiejszy do opanowania. Gra może się pochwalić znacznie większą skalą starć niż pierwsze Chivalry, pozwalając na potyczki z 64 graczami. Rozgrywka ma charakter drużynowy. Uczestnicy zabawy dzielą się na dwie frakcje i każda strona otrzymuje do wykonania konkretne zadania, których wypełnienie wymaga dobrej współpracy z towarzyszami broni. Produkcja oferuje dużą różnorodność wrażeń. Podczas rozgrywki bierzemy udział m.in. w oblężeniach twierdz, plądrowaniu wiosek oraz walkach na ubitych polach i w lasach.

Mapy wypełnione są interaktywnymi obiektami, a rozgrywką rządzi rozbudowany silnik fizyczny. Zapewnia to dużą swobodę akcji. Możemy np. podpalić kurę i rzucić nią w przeciwnika, czy użyć ciała zabitego wroga jako pocisku do katapulty.

Chivalry II oferuje wyłącznie tryb multiplayer.

Produkcja posiada dość atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, którą zbudowano na silniku Unreal Engine 4. W porównaniu z pierwszą częścią zwiększono skalę starć i poziom detali oraz gruntownie przerobiono cały system animacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl