GRA XBOX 360 PIMP MY RIDE

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 35,00 zł 35.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 3A76-1954B

Dane techniczne

Gatunek Wyścigi
Platforma Xbox 360
Stan używana
Stan płyty dostateczny - liczne ryski
Stan opakowania bardzo dobry
Wersja językowa gry angielska
Język na okładce angielski
* Zdjęcie poglądowe .

Opis

Gra Pimp My Ride powstała na bazie znanego widzom MTV programu, którego polski tytuł brzmi Odpicuj mi brykę.

Gra Pimp My Ride powstała na bazie znanego widzom MTV programu, którego polski tytuł brzmi Odpicuj mi brykę. W programie tym, jeśli ktoś jeszcze nie wie, znany, amerykański raper – Xzibit, wraz z grupą mechaników, zmienia stare, zdezelowane samochody, należące do widzów, w lśniące, nowoczesne, naszpikowane elektroniką i ekstrawaganckie pojazdy. Konsolowa wersja Pimp My Ride to wyścigi samochodowe w ruchu miejskim, z bardzo silnym akcentem położonym na tuning. Autorzy umiejscowili grę w Pimp City - miejscu, w którym liczy się tylko posiadanie szpanerskiej i szybkiej fury.

Ruszamy na miasto by pomóc ludziom potrzebującym super wozu, bo bez niego w tym mieście jest się nikim. Każda napotkana osoba ma inne wymagania i niezbędne jest dostosowanie bryki do jej charakteru. Żeby tego dokonać mamy do dyspozycji całą masę części. Zarówno tych bardziej typowych, takich jak felgi czy systemy audio, jak i gadżetów znanych z telewizyjnego pierwowzoru, jak np. mechaniczny byk. Odpicowanie bryki, nie kończy się na doborze części. Każda misja, to wyścig. Musimy jak najszybciej dostarczyć samochód do zakładów lakiernika, blacharza i dostawcy gadżetów, które rozlokowane są w różnych miejscach każdej z dzielnic Pimp City. Co ważne, po mieście poruszamy się swobodnie i bardzo wskazane jest wynajdywanie wszelkiej maści skrótów.

Musimy pamiętać, że konkurencja nie śpi i równolegle z graczem przygotowuje swoją furę, a przegrana w wyścigu oznacza niepowodzenie misji. Gra od strony technicznej prezentuje się poprawnie. Grafika, choć bez rewelacji, może się podobać. Co cieszy, to bardzo dobrze odwzorowany Xzibit. Nie chodzi tu tylko o wygląd i głos, który oczywiście podkładał on sam, ale także o fakt, że brał on udział w tworzeniu dialogów, przez co gracz ma wrażenie obcowania z realnym pierwowzorem postaci. Muzyka bardzo dobrze odzwierciedla klimat znany z MTV. Hip hopowe kawałki, między nimi cztery utwory z nowej płyty Xzibita, doskonale pasują do tej gry.

Gra Pimp My Ride powstała na bazie znanego widzom MTV programu, którego polski tytuł brzmi Odpicuj mi brykę. W programie tym, jeśli ktoś jeszcze nie wie, znany, amerykański raper – Xzibit, wraz z grupą mechaników, zmienia stare, zdezelowane samochody, należące do widzów, w lśniące, nowoczesne, naszpikowane elektroniką i ekstrawaganckie pojazdy. Konsolowa wersja Pimp My Ride to wyścigi samochodowe w ruchu miejskim, z bardzo silnym akcentem położonym na tuning. Autorzy umiejscowili grę w Pimp City - miejscu, w którym liczy się tylko posiadanie szpanerskiej i szybkiej fury. Ruszamy na miasto by pomóc ludziom potrzebującym super wozu, bo bez niego w tym mieście jest się nikim. Każda napotkana osoba ma inne wymagania i niezbędne jest dostosowanie bryki do jej charakteru. Żeby tego dokonać mamy do dyspozycji całą masę części. Zarówno tych bardziej typowych, takich jak felgi czy systemy audio, jak i gadżetów znanych z telewizyjnego pierwowzoru, jak np. mechaniczny byk. Odpicowanie bryki, nie kończy się na doborze części. Każda misja, to wyścig. Musimy jak najszybciej dostarczyć samochód do zakładów lakiernika, blacharza i dostawcy gadżetów, które rozlokowane są w różnych miejscach każdej z dzielnic Pimp City. Co ważne, po mieście poruszamy się swobodnie i bardzo wskazane jest wynajdywanie wszelkiej maści skrótów. Musimy pamiętać, że konkurencja nie śpi i równolegle z graczem przygotowuje swoją furę, a przegrana w wyścigu oznacza niepowodzenie misji. Gra od strony technicznej prezentuje się poprawnie. Grafika, choć bez rewelacji, może się podobać. Co cieszy, to bardzo dobrze odwzorowany Xzibit. Nie chodzi tu tylko o wygląd i głos, który oczywiście podkładał on sam, ale także o fakt, że brał on udział w tworzeniu dialogów, przez co gracz ma wrażenie obcowania z realnym pierwowzorem postaci. Muzyka bardzo dobrze odzwierciedla klimat znany z MTV. Hip hopowe kawałki, między nimi cztery utwory z nowej płyty Xzibita, doskonale pasują do tej gry.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/pimp-my-ride/z9711
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl