GRA XBOX ONE GRIP COMBAT RACING ROLLERS VS AIRBLADES ULTIMATE

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 45,00 zł 45.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Sony
Kod produktu: F306-8615E_20200414185337

Dane techniczne

Gatunek Wyścigi
Platforma Xbox One
Stan nowa w folii
Wersja językowa gry angielska
Język na okładce angielski
* Zdjęcie poglądowe .

Opis


Ultimate Edition zawiera :

- GaragePack 1 DLC: zawiera tematyczne skórki pojazdów, zestawy felg i naklejek

- GaragePack 2 DLC: zawiera świecące skórki pojazdów, zestawy felg i naklejek

- GaragePack 3 DLC: zawiera policyjne skórki pojazdów, felg i naklejek

- ArtifexCar Pack zawiera wehikuły Titan, Fury i Atom vehicles

 

Futurystyczna gra wyścigowa studia Caged Element, będąca duchowym spadkobiercą popularnej niegdyś serii Rollcage.

GRIP to wydana na platformę PC, PS4 itd. futurystyczna gra wyścigowa autorstwa studia Caged Element. Projekt opracowano jako duchowego spadkobiercę cyklu Rollcage i w zespole produkcyjnym znalazło się wiele osób, które odegrały kluczowe role przy tworzeniu tej serii.

Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości, a gra opowiada o brutalnych zawodach wyścigowych przeprowadzanych za pomocą wielkich i solidnie opancerzonych pojazdów. Źródłem tej dyscypliny były nielegalne wyścigi miejskie organizowane na początku XXI wieku. Wraz ze wzrostem ich popularności zawodnicy zaczęli coraz mocniej modyfikować swoje maszyny, co zapewniało coraz bardziej zawrotne prędkości, ale także zwiększało ryzyko. Władze próbowały zdusić ten sport w zarodku, ale poniosły porażkę. Ostatecznie został on oficjalnie zaakceptowany, a stacje telewizyjne rozpoczęły regularne transmisje, co pozwoliło kierowcom na zarabianie dużych pieniędzy, które inwestowali potem w swoje pojazdy. Coraz bardziej brutalna rywalizacja doprowadziła w końcu do wprowadzenia do maszyn ciężkiego uzbrojenia. Popularność sportu była już tak duża, że żaden rząd nie odważył się go zakazać. Wypracowano kompromis i wyścigi zaczęły być organizowane w bezpiecznych miejscach. Najpierw były to różnego rodzaju pustynie, ale wraz z rozwojem technologii możliwe stało się przeprowadzanie ich na obcych planetach.

W wydanym na platformę PC, PS4 itd. GRIP cała zabawa obraca się wokół wyścigów. Naszym celem jest zawsze dotarcie do mety w jak najszybszym czasie i w jednym kawałku. Nie jest to łatwe, gdyż pojazdy wyposażone są w różnorodne uzbrojenie i wiele maszyn kończy jako palące się wraki. Tym, co czyni grę nietypową, jest konstrukcja aut. Posiadają one cztery olbrzymie koła, których opony znacząco wystają ponad maskę. Powoduje to, że po uzyskaniu odpowiedniej prędkości możliwe staje się pędzenie nawet po sufitach. W praktyce tory należy więc traktować jak tunele, gdzie każda powierzchnia nadaje się do jazdy. Podczas wyścigów możemy zbierać porozrzucane po trasach pomocne przedmioty. Cześć z nich to uzbrojenie, takie jak miny, rakiety czy bomby EMP, a inne zapewniają ochronę (np. tarcze montowane na zderzakach) lub czasowo przyśpieszają prędkość jazdy. O odpowiednią różnorodność w trakcie zabawy dba też spory wybór planet z torami, z których każda oferuje inne warunki. Dodatkową atrakcją jest możliwość tuningowania aut.

Samotni gracze mogą bawić się w trybie kariery, w której powoli wspinamy się w rankingach ligi lub przetestować swoje umiejętności w samodzielnych wyścigach. W przypadku tego drugiego wariantu są dwie opcje - rywalizacja przeciwko kierowcom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję lub zawody na czas, w których gonimy własnego ducha. Możemy także bawić się na zamkniętych arenach, kładących nacisk na walkę lub spróbować sił w trybie Precyzja, wymagającym bardzo dokładnej techniczne jazdy i wykonywania konkretnych zadań. Gra pozwala także na rozgrywki multiplayer w formie pojedynczych wyścigów, które posiadają wariant drużynowy.

GRIP oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną zbudowaną na silniku Unreal Engine 4. Istotną rolę odgrywa także ścieżka dźwiękowa. Do jej opracowania zaangażowano doświadczonych artystów i zespoły ze sceny muzyki elektronicznej, takich jak Full Kontakt, Kevin Greenline, Silence Groove, Technical itch, Sol Invicto, Dom & Roland, Skynet, Xtigma, Rex Mundi czy No Cure For Life.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl