GRA XBOX ONE RED FACTION GUERRILLA RE-MARS-TERED PL

red facrion guerilla reamstered.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 29,99 zł 29.99 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: THQ
Kod produktu: 72EE-63874

Dane techniczne

Gatunek Akcja
Platforma Xbox One
Stan nowa w folii
Wersja językowa gry polska - napisy
Język na okładce niemiecki
* Zdjęcie poglądowe .

Opis

Zremasterowana wersja gry Red Faction: Guerrilla, opracowana przez firmę THQ Nordic.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered jest zremasterowaną wersją gry Red Faction: Guerrilla, czyli trzeciej odsłony popularnej serii gier akcji, której pierwsza część zadebiutowała w 2001 roku. Produkcja została opracowana przez firmę THQ Nordic, a trafiła między innymi na platformę PC, PS4 i XONE.

Akcja Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered toczy się pięćdziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym Red Faction. Sprawująca rządy na Marsie organizacja Earth Defense Force wprowadziła reżim, któremu sprzeciwia się tytułowy ruch oporu. Gdy w jego szeregi wstępuje główny bohater – Alec Mason – jego nadrzędnym celem staje się wyzwolenie Czerwonej Planety z rąk EDF.

W wydanym na platformie PC, PS4 i XONE Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Twórcy oddają do naszej dyspozycji otwarty świat, po którym poruszamy się na piechotę lub za sterami jednego z kilkudziesięciu pojazdów, między innymi wehikułów przypominających buggy, opancerzonych transporterów i czołgów czy wreszcie olbrzymiego mecha zwanego Walkerem.

Rozległe terytorium podzielono na zróżnicowane sektory, takie jak pustynny Parker, pokryty szarym pyłem Dust lub ośnieżony Eos, gdzie mieści się siedziba Earth Defense Force. Motorem gry są misje fabularne i zadania poboczne, które możemy wykonywać w dowolnej kolejności. W ich trakcie zajmujemy się uwalnianiem i eskortą więźniów, równaniem z ziemią budynków wroga czy wykradaniem cennych pojazdów. Oczywiście nasze poczynania nie umykają uwadze organizacji EDF, która w zależności od tego, jak bardzo zajdziemy jej za skórę, wysyła na nas piechotę, zmotoryzowane oddziały czy wreszcie myśliwce.

Podobnie jak pierwowzór, tytuł może się pochwalić wyjątkowo rozbudowanym modelem zniszczeń, zarówno budowli, niektórych elementów otoczenia, jak i pojazdów; można tę mechanikę wykorzystać do zdobycia przewagi w walce, jak też po prostu cieszyć się nieskrępowaną demolką. Realizację zleceń umożliwia szeroki wachlarz broni palnej (od karabinów maszynowych, przez strzelby, aż po wyrzutnię rakiet), ładunków wybuchowych i min, a także mniej konwencjonalnych gadżetów i narzędzi (na czele z młotem, przy pomocy którego możemy nie tylko zabijać, lecz także niszczyć elementy otoczenia). W toku zmagań zdobywamy złom pełniący rolę waluty, za który wykupujemy ulepszenia dla giwer lub zaopatrujemy się w zupełnie nowe.

Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej, Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered zawiera oparty na rywalizacji tryb multiplayer.

Na potrzeby wydanego na platformie PC, PS4 i XONE Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered autorzy poprawili oprawę graficzną. Twórcy zadbali o implementację wyższych rozdzielczości, a także o poprawę jakości tekstur, cieni i oświetlenia.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=37947

TRAILER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl