Produkt dnia
Gra PS5 Tram Sim Deluxe Console Edition PL Symulator Tramwaju Tramsim
Gra PS5 Tram Sim Deluxe Console Edition PL Symulator Tramwaju Tramsim

118,00 zł

Cena regularna: 123,00 zł

Najniższa cena: 123,00 zł
szt.
Bezpieczeństwo zakupów

Certyfikat SSL - nasz sklep z grami to wyższy poziom zaufania

 

W życiu codziennym można napotkać się na wiele niebezpieczeństw. Tak samo niebezpieczny jest internet i poruszanie się w jego strukturach. Przede wszystkim zależy nam bezpieczeństwie i ochronie naszych finansów i danych osobowych.

Wyszliśmy na przeciw wymaganiom naszych klientów i zabezpieczyliśmy nasz sklep i nasze serwery najlepszym programem zabezpieczającym " SSL SECURED " zapewniając tym samym pełną gwarancję bezpieczeństwa podczas rejestracji i zakupów w naszym sklepie.

 

Co to jest Certyfikat SSL ?

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Historia certyfikatów SSL sięga roku 1994, kiedy to firma Netscape stworzyła protokół Secure Socket Layer, służący do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych. Dzięki swojej skuteczności oraz prostej obsłudze i instalacji bardzo szybko znalazł on zastosowanie zwłaszcza przy zabezpieczaniu transakcji realizowanych w bankowości elektronicznej, podczas aukcji internetowych oraz w systemach płatności online.

 

Bezpieczeństwo naszych klientów jest na 1 miejscu

Certyfikaty SSL są niezbędne dla wszystkich podmiotów udostępniających swoje usługi za pośrednictwem internetu lub sieci lokalnych w celu zapewnienia:

bezpieczeństwa – szyfrowanie połączeń, bezpieczne przekazywanie danych osobowych,
wiarygodności – potwierdzenie tożsamości strony WWW lub serwera w internecie,
zaufania – świadczenie usług zgodnie ze światowymi standardami.

 

Międzynarodowy standard w naszym sklepie z grami

Certyfikaty SSL wydawane przez CERTUM PCC wyróżniają się przede wszystkim polskojęzycznym wsparciem technicznym oraz zgodnością z międzynarodowymi standardami potwierdzonymi przez certyfikat WebTrustSM/TM.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl